מרכז תמיכה

פייסבוק
-

שאלות או הצעות שיעזרו לקהילה? פרסמו בעמוד שלנו!

קוויקנסט בפייסבוק

אימייל
-

שלחו לנו מייל! אנחנו נדאג לחזור אליכם עם כל התשובות

support@quicknest.co.il

תמיכה טלפונית
-

רוצים לדבר איתנו על משהו חשוב ולא יכולים להתאפק?

050-667-8856

כללי

QuickNest היא פלטפורמת שידוך נדל"ן חברתית שפועלת לקידום שוק הנדל"ן בישראל עבור כל הצדדים בו: המחפש, בעל הנכס וסוכן הנדל"ן. QuickNest מציעה עבור כל משתמשיה מערכת פשוטה, אינטואיטיבית ונוחה לשימוש. השקענו מאמצים רבים בשינוי חווית החיפוש והפרסום וביצירת תנאים שמקדמים שקיפות והוגנות, כי אנחנו מאמינים שאנחנו מוצאים פתרונות טוב יותר כשאנחנו מחפשים יחד. לחצו כאן למידע נוסף.

כל מי שפועל בשוק הנדל"ן - אנשים שמחפשים נכסים, בעלי נכסים ומתווכים.

זהו מודל שידוך חדשני שמאפשר אינטראקציה בין מחפשים ומפרסמים. החידוש של המודל הוא בערוץ הדו כיווני בין המפרסם למחפש. עד היום מפרסמים היו מעלים נכסים לאתר ומחכים שהמחפש הנכון יפנה אליהם. בקוויקנסט כללי המשחק משתנים ומפרסמים יכולים לפנות למחפשים שרלוונטיים עבור הנכס שלהם.

למידע נוסף על מערכת השידוך שלנו - לחץ כאן

תהליך פתיחת החשבון הוא מהיר ופשוט. לחצו על כפתור "הרשמה" בפאנל העליון ופעלו לפי ההנחיות.

כחלק מהעשייה שלנו למען שיפור שוק הדיור והרצון ליצור קהילת משתמשים פעילה והוגנת, יצרנו את משחק הציפור של קוויקנסט .משתמש חדש שנרשם לאתר מתחיל מביצה. כל פעולה שהמשתמש מבצע באתר, שהיא בעלת ערך לקהילה, מזכה אותו בנקודות. ככל שהמשתמש יצבור יותר נקודות הציפור שלו תתקדם בשלבי החיים ויפתחו לו אפשרויות פרימיום נבחרות. הציפור מהווה תו חברתי שמסמן עבור חברי הקהילה האם משתמש הוא פעיל, חברתי והוגן, בין אם הוא בעל דירה, שוכר או מתווך. לפרטים נוספים >

האזור האישי הוא מרכז הפעילות שלכם באתר. הזמן שלכם חשוב לנו ולכן המערכת שלנו תציג לכם תמיד רק את הדברים שרלוונטיים עבורכם. האזור האישי מחולק לפי מפרסם ומחפש אבל אין מניעה מלפרסם נכס ולחפש נכס אחר בו זמנית. לקריאה נוספת על האזור האישי בחרו בחלק השאלות והתשובות לפי מפרסם או מחפש.

פרסום נכס

כאשר משתמש חדש נרשם למערכת הוא נכנס לאזור אישי. באזור האישי ניתן לנהל את הנכסים על ידי הקמת עמוד נכס. פשוט נכנסים לאזור האישי, עוברים למסך "מפרסם" ולוחצים על "העלאת נכס חדש". עוקבים אחר ההוראות וממלאים את הפרטים הרלוונטיים על הנכס. מומלץ להעלות כמה שיותר פרטים כדי שלמחפשים שלנו יהיה כמה שיותר קל למצוא אתכם. בסיום התהליך יפורסם עמוד נכס חדש.

אין הגבלה על כמות הנכסים שניתן לפרסם. המערכת נמצאת בתקופת הרצה ואנחנו שמחים לאפשר את השימוש בה בחינם לחלוטין לכל הפחות עד תחילת 2017. לאחר תקופת ההרצה נאפשר לכל משתמש פרסום של עד שלושה נכסים בחינם. יהיה ניתן לפרסם מעל שלושה נכסים ע"י רכישת חבילת פרסום שמקנה למפרסם שימוש באפשרויות פרימיום סטטיסטיקות ומידע רלוונטי נוסף.

לעיתים,  כאשר הנכס בעייתי למכירה או השכרה, מפרסם הנכס, בין אם הבעלים או המתווך שמפרסם אותו, נעזרים בשירותיהם של משרדי תיווך או מתווכים עמיתים כדי להגדיל את החשיפה של הנכס בשוק. מערכת שידוך המתווכים שלנו ממליצה על מתווכים לפי מדדים חברתיים באתר, אזור העבודה והתמחות המתווך. כך ניתן לבחור במתווך שמתאים לכם ולשפר את הסיכוי למכור או להשכיר את הנכס.

קרא עוד על מערכת השידוך שלנו כאן

חיפוש נכס

כאשר משתמש חדש נרשם למערכת הוא נכנס לאזור אישי. באזור האישי ניתן לנהל את החיפוש על ידי הקמת מחברות חיפוש. פשוט מכניסים את כל הפרטים שחשובים בחיפוש הנכס. מהרגע הזה, המערכת מאתרת את כל הנכסים הרלוונטיים במאגר הנכסים ומכניסה אותם באופן אוטומטי לתוך המחברת. המחברת תתעדכן אוטומטית עם כל נכס חדש שייכנס לאתר ותשלח התראה ישירות לכתובת המייל שלך, כדי להתעדכן תמיד בנכסים החדשים ביותר.

אין הגבלה על כמות המחברות שניתן לפתוח. ניתן לפתוח מספר מחברות שונות עם מאפייני חיפוש לפי אזורים שונים, סוגים שונים של מחברות (לדוגמה מחברת אחת לקנייה ואחרת להשכרה) ועוד.

מערכת הגמישות החכמה שלנו תדע להמליץ לכם על הנכסים שאינם מתאימים במאה אחוז למאפייני החיפוש שלכם אבל כאלו שעדין יכולים מאוד להתאים! כך, המערכת מרחיבה את תוצאות החיפוש ומאפשרת גמישות במציאת הבית החדש.

אין חובה להשאיר פרטי יצירת קשר למפרסמים באתר. יחד עם זאת, ייתכן שהנכס שהכי מתאים עבורכם הוא בלעדי למשרד תיווך. אחת ממטרות העל שלנו היא למצוא את הבית הבא שלכם כמה שיותר מהר, ולכן בנינו מערכת שהיא מכוונת תוצאות. האתר מאפשר יצירת קשר דו כיוונית בצ'אט פנימי, כך שמפרסמים, בין אם מתווכים, בעלי דירות או שוכרים נוכחיים יכולים ליצור איתכם קשר.

כדי לא להציק לכם, דאגנו לכך שהיחידים שיוכלו לפנות אליכם הם מפרסמים שברשותם נכסים שרלוונטיים עבורכם, לפי מאפייני החיפוש שהזנתם ובמסגרת התקציב שלכם בלבד. הפנייה של מפרסם רלוונטי מאפשרת מקום למשא ומתן בין הצדדים בכך שהיא מעבירה את הכדור למגרש שלכם וגורמת למתווך לעבוד בשבילכם.

קרא עוד על מערכת השידוך שלנו - לחץ כאן

כאשר פותחים מחברת חיפוש עם שותפים המערכת שלנו תציג לכם שותפים פוטנציאליים. שותפים פוטנציאליים הם משתמשים שהקימו מחברות חיפוש עם מאפייני חיפוש זהים לשלכם ולכן מחפשים את אותה הדירה בדיוק כמוכם!

ניתן ליצור איתם קשר בצ'אט או דרך פרטי יצירת קשר נוספים במידה והשאירו.

קרא עוד על מערכת השידוך שלנו כאן

-
1
ביצה
2
התעוררות
3
סקרנות
4
ביטחון
5
תיאבון
6
תעופה