-
1
ביצה
2
התעוררות
3
סקרנות
4
ביטחון
5
תיאבון
6
תעופה

קמפיין "צילום ישראלי"

טיפים והמלצות לתפיסת התמונה המושלמת

Quicknest

החלטנו להשיק פרויקט מקסים ויצירתי שנותן הזדמנות של חשיפה מדהימה לחובבי העדשות ואוהבי הארץ. צילום של יישובים בארץ, אזורים שונים, כך שלכל מחפש ומחפשת שלנו, שיפתחו מחברת חיפוש, נציג את הצילומים בהתאם לאזור בו הם מחפשים. אנחנו מאמינים שנוסף על ההתרגשות הויזואלית אותה אנחנו נציג למשתמשים שלנו, נוכל לתת במה לצלמים שונים, חשיפה ובהמשך - פרסים ומתנות בהשתתפות בתחרויות שונות שנקים. 

אז איך מוצאים את התמונה המושלמת?

לא צריך להיות צלם מקצועי כדי למצוא את התמונה המושלמת. לפעמים פשוט צריך להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון. אבל ביתר הזמן, אפשר ורצוי להשתמש בכל מיני כלים, טריקים, שיוכלו לעזור לנו להוציא את המקסימום מהצילום אותו אנחנו רוצים לבצע. מובן שיש לא מעט טיפים והמלצות, אבל בחרנו את הדברים שאנחנו מאמינים אפשר להתחיל איתם. אנחנו שמחים להציג את הטיפים הבאים שימקסמו את הצילום שלכם כדי שתוכלו להשוויץ בתמונות ולשתף אותם עם האנשים שאתם אוהבים (וכמובן להגדיל את סיכוייכם לזכות בתחרויות צילום!):

1. צילום באור המתאים יכול להיות ההבדל בין תמונה חשוכה (או מוארת באופן לא מחמיא) לבין תמונה בעלת אור רך ואחיד. השעות המומלצות ביותר הן כשעה לאחר הזריחה.

2. מיקום, או "קומפוזיציה" של התמונה, מאפשר לנו להכניס עניין, או סיפור לתוך התמונה. כלל אצבע הוא "חוק השלישים", שקובע כי האפקט של אובייקט בתמונה יגבר אם הוא יהיה באחד מצדדי התמונה, ולא במרכזה. מומלץ להמשיך את הסיפור של התמונה, כך שאם יש תנועה מסויימת, עדיף לצלם את האובייקט בצד ההפוך לתנועה, כך שהתמונה תשקף את "מה שהולך לקרות". כמו כן, נסו לשחק עם זוויות הצילום. לא תמיד צילום בגובה העיניים יביא את התמונה הטובה ביותר. 

3. חפשו את הצבעים ואת הניגודיות. דוכן אוכל או דוכן תבלינים מיוחד יבלטו יותר מתמונה של שמיים ויעוררו יותר עניין. 

4. אל תגבילו את עצמכם בכמות הצילומים. צלמו כמה שיותר! חוק המספרים הגדולים קובע שאחת מהתמונות לפחות תצא כמו שצריך. 

5. חפשו את התמונה המיוחדת, הלא שגרתית. זו שאין לאף אחד אחר. נסו לתפוס רגעים בצורה טבעית, מה שייתן פן אמין ואמיתי יותר לתמונה ויעורר בה יותר עניין. 

לצפייה בקמפיין "צילום ישראלי" ולמידע נוסף - לחץ כאן

שיהיה בהצלחה!