-
1
ביצה
2
התעוררות
3
סקרנות
4
ביטחון
5
תיאבון
6
תעופה

שכחו לי את הבית; כתבה בהמשכים מפרי מקלדתה של עוברת סדרתית

פרק שני - מחפשת את האחת

דניאל מזרחי

איפשהו שם בעולם יש את הזוג המושלם הזה, שהכיר מילדות ונשוי עד היום באושר ובעושר עם שלושה ילדים (אני אישית גם ממש מכירה אותם). ואיפשהו בעולם יש את האדם ההוא שעבר רק דירה אחת מבית ההורים והשתקע ולא זז משם כל ימיו. אבל הם המיעוט המעצבן. רובנו עדין נאלצים לכתת רגליים מדייט לדייט, מדירה לדירה, כדי למצוא את האחת.

יש בעיה גדולה מאוד בהבטחה של האחת.

האחת טומנת בחובה הבטחה לשקט נפשי. מקום לחזור אליו. מישהו להישען עליו. והם יהיו מושלמים, נטולי פגמים ויענו על כל מה שאי פעם רצינו. אבל המציאות קצת שונה. באופן נדיר ובסיכוי אפסי נזכה לפגוש את האחת וזה יהיה כל מה שציפינו שזה יהיה. במציאות וברוב המוחלט של המקרים, הצד השני שיתגלה לפנינו יהיה עם קצת דפיקות ושריטות, אולי רטיבות בצדדים שהקודמים לפנינו יצרו. ואנחנו מסתכלים על תל החורבות שמולנו ושוקלים לוותר על הכל.

אז מה עושים?

רואים את הפוטנציאל.

כשאנחנו מחפשים את המקום שיכיל אותנו נפשית ופיזית - חשוב שנדע לשים את הפגמים בצד ונדע לראות את ים האפשרויות שעומדות מולנו. לא כל השינויים אפשריים או מתאימים. אבל אתם צריכים לדעת לענות על שאלה אחת חשובה:

האם אני יכולה לראות את עצמי כאן. בטוב וברע?

אני לא יועצת זוגיות, וקוויקנסט הוא לא אתר היכרויות. אבל אל תאמרו נואש - בפוסט הבא נדבר על איך אפשר לזהות את הפוטנציאל בדירה המיוחלת...