-
1
ביצה
2
התעוררות
3
סקרנות
4
ביטחון
5
תיאבון
6
תעופה

למה אין פרסומות בקוויקנסט?

דניאל מזרחי

פרסומות דיגיטליות כמו באנרים ופופ אפים משמשות מזה שנים כדרך עיקרית או נוספת, מעצבנת אך לגיטימית, של בעלי אתרים להגדיל את ההכנסות כחלק מהמודל העסקי. בקוויקנסט החלטנו שלא נמכור או נשכיר שטחי פרסום באתר שלנו לטובת פרסומות.

למה בעצם?

המחיר של שטח פרסום נמדד לפי החשיפה שלו לקהל המטרה. ככל ששטח פרסום יהיה בעל חשיפה טובה יותר עבור המפרסם הוא יהיה יקר יותר. שילוט חוצות באיילון יהיה יקר יותר ממודעה בעיתון לאישה, שתהיה יקרה יותר מבאנר באתר נישתי. המחיר משתנה ותלוי בגורמים רבים אבל העיקרון הוא אחד – תייצר טראפיק (תנועה) טוב ותוכל לקבל יותר כסף עבור אותו שטח פרסום. הבעיה במנגנון הזה היא שלעיתים הוא הופך את המשתמשים של האתר למוצר האמיתי. המטרה של החברה עושה שיפטינג מיצירת המוצר הטוב ביותר עבור הגולשים, למשיכת קהל גדול ורלוונטי יותר, שיישאר זמן רב יותר באתר, ללא קשר לפרודוקטיביות או הנאה שלהם ממנו ממש בדומה לקזינו פשוט במקום לבזבז כסף הבזבוז הוא של זמן. גם אתרי ענק כמו פייסבוק ויו טיוב פועלים באופן דומה.

נוכח המעגל השלילי הזה החלטנו ליצור לקוויקנסט מודל עסקי שההכנסות שלו אינן תלויות בפרסומות. מטרת העל של קוויקנסט היא לשרת את כל הצדדים בשוק הנדל"ן בצורה הטובה ביותר ואנחנו שמים את המטרה הזו מול העיניים בכל צעד וצעד בדרך. אנחנו רוצים שהשהות שלכם באתר, מהנה ככל שתהיה, תהיה קצרה ותכלית – אנחנו רוצים למצוא לכם בית או את המישהו שיגור בו. נכון, נתגעגע כשתלכו. אבל כמו כל דבר שאוהבים, אנחנו גם חייבים לדעת לשחרר. ואם עשינו עבודה טובה, אולי פעם הבאה שתצטרכו אותנו תחזרו. אנחנו תמיד נהיה כאן בשבילכם.

אנחנו מאמינים שהמערכת צריכה להיות חינמית עבור מי שאינו עושה ממנה מחייה. לכן, אנחנו מציעים אותה בחינם לחלוטין עבור כל המחפשים והמפרסמים שלנו. אז איך אנחנו בכל זאת עושים כסף?

כאשר מפרסם רוצה לפרסם למעלה משלושה נכסים אנחנו רואים בו כעסק. כעסק, הוא יכול לבחור חבילות פרסום לפי כמות הנכסים שברשותו. בנוסף, אנו מציעים אפשרויות פרמיום בתשלום נוסף שיפתחו בהמשך הדרך כדי להקל על ניהול העסק.

אנחנו מקווים שהשהות שלכם באתר תהיה מהנה.

נשמח לשמוע מכם על החוויות שלכם, הצעות לשיפור או סתם פרגונים -

ניתן ליצור קשר כאן

ואם בכל זאת היינו מפרסמים רק מוצר אחד, איזה מוצר היינו מפרסמים?

פיצה כמובן.

 

 

Photo by MARK ADRIANE on Unsplash