מי אנחנו?

"כתבו דיירי המגדל שלט, תקעו מסמר מעל לדלת, וקבעו שלט בקיר: דירה להשכיר"

לאה גולדברג

דיירים שנאלצים להראות את הדירה כי בעל הבית נעלם, פרסום במדיה ישנה שמביאה מחפשים לא רלוונטיים ולא איכותיים ודיירת שנאלצת להתפשר ולגור בדירה שאינה מרוצה ממנה. לאה גולדברג מצליחה לתאר את שוק הנדל"ן בישראל באופן מדויק להכאיב.

את המציאות הזאת כולנו מכירים. אבל האם אפשר לשנות אותה?

זו השאלה שאנחנו מנסים לענות עליה.

לא נבלבל לכם את השכל על חזון אחרית הנדל"ן ועל עולם שבו אנשים מוצאים דירה בשעתיים או דברים אחרים שהם לא באמת בשליטתנו. אנחנו יכולים רק לספר לכם עלינו, האנשים והכוונות.

אנחנו חברת סטארט-אפ ישראלית, צעירה ומגניבה לחלוטין. תכלס, אנחנו פשוט זוג שחיפש לעבור דירה ובמקום, "עבר" שבעה מדורי גיהינום. החלטנו שאנחנו לא רוצים להתמקד בדברים השליליים, אז הלכנו לאכול פיצה (כי אין על פיצה), וחשבנו איזו חוויית חיפוש דירה כן היינו רוצים לעבור. הבנו שהדברים שהכי היו חסרים לנו בתהליך הם שקיפות והוגנות, ואיתם יצאנו לדרך חדשה.

אז מה זה קוויקנסט?

קוויקנסט היא הרשת החברתית הראשונה בישראל לשידוך נדל"ן. מערכת חכמה שעובדת בשביל כולם – המפרסם, המחפש והמתווך, שעוזרת לכולנו לעבוד יחד לשיפור שוק הדיור.

מערכת השידוך החדשנית נותנת לנו את היכולת לחבר באופן מושלם בין בעל דירה נוח לשוכר מומלץ, בין שותפים שמחפשים את אותו הנכס, בין מתווכים שמחפשים את הלקוח הבא שלהם.

הוספנו מערכות דירוג, חוות דעת ודיווחים שנוכל תמיד לקבל את המידע הנכון והמדויק ביותר על כל נכס, מתווך ובעל דירה, בצורה שבה הכול שקוף והוגן.

הטמענו במערכת כלים מתקדמים לניהול החיפוש והפרסום של נכסים בצורה נוחה ואינטואיטיבית, בעזרת מחברות חיפוש מתקדמות שמאפשרות חיפוש ממוקד יותר ואוטומטי. בנינו מערכת תוכן, מערכת גמישות, מערכת צ'אט מתקדמת והודעות. 

אנחנו מקדמים אנשים טובים. מתווכים הוגנים שילכו עבורכם את האקסטרה מייל. בעלי דירות ששותפים להבנה כי דירה היא לא מותרות, אלא בסיס לחיים טובים וראש שקט.

אנחנו עושים כל דבר שביכולתנו לעשות את החוויה הזו, של חיפוש דירה, של פרסום דירה, ושל החיבור ביניהם, בצורה הטובה ביותר. הקמנו עמוד תמיכה לשאלות נפוצות, אתם מוזמנים לעבור עליו. אם לא מצאתם תשובה למה שהטריד אתכם, או אם אתם חושבים על דרך שבה נוכל לשפר את החוויה, דברים שהייתם עושים אחרת, דברים שחסרים לכם או מיותרים – צרו אתנו קשר. אנחנו פה בשבילכם ונשמח לשמוע.

 

קוויקנסט – מחפשים טוב יותר יחד.

-
1
ביצה
2
התעוררות
3
סקרנות
4
ביטחון
5
תיאבון
6
תעופה