המשחק החברתי

Banner: 
Show Page Title: 
-
1
ביצה
2
התעוררות
3
סקרנות
4
ביטחון
5
תיאבון
6
תעופה

ברוכים הבאים למשחק החברתי!

אם גם לכם יצא לשאול " מה זו הציפור הזאת?" הנה התשובה!

כחלק מהעשייה שלנו למען שיפור שוק הדיור והרצון ליצור קהילת משתמשים פעילה והוגנת, יצרנו את המשחק החברתי עם הציפור של קוויקנסט. הציפור מהווה תו חברתי שמסמן עבור חברי הקהילה האם משתמש הוא פעיל, חברתי והוגן, בין אם הוא בעל דירה, שוכר או מתווך. כל פעולה שיש בה ערך לקהילה מזכה אתכם בנקודות. ככל שתרוויחו יותר נקודות תוכלו להתקדם באתר, לפתוח אופציות פרימיום נבחרות ולשחרר את הציפור הפנימית שלכם לחופשי!

| כי אנחנו מוצאים טוב יותר כשאנחנו מחפשים בשוק הוגן, פעיל ושקוף  | כי אנחנו מחפשים טוב יותר כשכל הצדדים רתומים למשימה  | כי אנחנו מחפשים טוב יותר יחד |

שלבי החיים של המשחק:

ביצה
ביצה
התחלנו! אתם ביצה. כדי לסדוק החוצה ולצאת לאוויר העולם בצעו פעולות בסיסיות באתר כמו יצירת מחברת חיפוש והעלאת נכס, כדי שהקהילה תדע יותר טוב מה אתם מחפשים או מה יש לכם להציע.
התעוררות
התעוררות
בוקר טוב! הקהילה מתחילה לראות אתכם וקשרים עומדים להיווצר! כדי להרחיב את מעגלי ההשפעה וליצור קשרים טובים יותר בצעו פעולות שמקדמות את המטרה שלכם. שתפו ברשתות חברתיות, עקבו אחר משתמשים שמעניינים אתכם, הוסיפו נכסים לרשימת המועדפים ועוד.
סקרנות
סקרנות
הצלחתם לעורר אינטראקציה ותנועה בקהילה. כעת ספקו מידע נוסף למשתמשים שמתעניינים בכם. מפרסמים, הוסיפו תיאור כתוב ואמין על הנכס, הוסיפו תמונות רלוונטיות ובקשו המלצות משוכרים או לקוחות קודמים. מחפשים, השאירו מידע נוסף על עצמכם שישרת משתמשים אחרים.
ביטחון
ביטחון
בשלב הזה כבר בטח יצא לכם לראות נכסים או להכיר מחפשים, קיבלתם רשמים ויש לכם דעה. כדי לעזור לשמור על מידע אמין וקהילה שקופה, שתפו עם המשתמשים מידע שימושי שאולי יש רק לכם. דרגו וכתבו חוות דעת על משתמשים ונכסים באתר. שימו לב, על הדירוג להיות כנה ואמין ומטרתו לשרת את הקהילה כולה.
תאבון
תאבון
כדי להתקדם לשלב הבא עזרו לנו לשמור על קהילה הוגנת וידידותית יותר עבור כל הצדדים. מפרסמים, השתמשו בחוזה סטנדרטי של עיריית תל אביב יפו ופעלו כדי לשנות דירוגים נמוכים של הנכס. מחפשים, דווחו על נכסים ומשתמשים שמנצלים את הפלטפורמה לרעה ופרגנו למפרסמים הוגנים כדי לקדם אותם.
תעופה
תעופה
אם הגעתם לכאן אנחנו כבר לא יכולים לחדש לכם כלום. כמעט. אם מעניין אתכם להמשיך להיות חברים מובילים בקהילה, אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק פעיל בבלוג שלנו ולתרום מידע שיכול לקדם משתמשים אחרים. בנוסף, דווחו על פעילות חשודה או בעייתית. והכי חשוב - צרו איתנו קשר אם יש לכם רעיונות טובים וחדשים איך לשנות ולשפר את הקהילה.

* ההצעה לצבירת ניקוד הינה בגדר המלצה בלבד. אין חשיבות לסדר עשיית הפעולות לבין קבלת הנקודות והתקדמות בשלבי החיים.

* פעולות שיוצרת נזק לקהילה עלולות לפגוע בניקוד של המשתמש (לדוגמה: דיווח שקרי, מתן מידע כוזב בפרסום ועוד).